Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Spolupracujeme

COLOSEUM NEMOVITOSTI

  • Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se v současné době řadí mezi největší realitní kanceláře na Moravě. Vlastní a provozují přes 10 realitních webů, kde se snaží být klientům co nejvíc prospěšní v tom, co právě hledají. Díky počtu prodávaných nemovitostí můžeme s jistotou říci, že realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Jejich know-how je naprosto jednoduché - férový a zodpovědný přístup ke klientům, a to za všech okolností. Nejvíce si zakládájí na budování DOBRÉ POVĚSTI, a proto se o každou zakázku starají tak, jako by to byla nemovitost jejich vlastní.

PM Agri

  • PM Agri je velkoobchod a maloobchod s okrasnými rostlinami. Nabízí široký sortiment okrasných rostlin z dovozu i z tuzemska. Jedná se vždy výhradně o výpěstky renomovaných školkařských firem. Nabízí zboží, jehož kondice zaručuje bezproblémové ujmutí a růst, špičkovou kvalitu a příhodné ceny.
  • Prodejna je koncipována jako Cash & Carry velkoobchod pro firmy a živnostníky, ale i pro maloobchod
  • Samozřejmostí je i zajištění odvozu zakoupeného zboží smluvní autodopravou

ZAHRADNICTVÍ BRNO KRESA s.r.o.

  • Zahradnictví Brno Kresa bylo založeno již v roce 2000. Našim cílem je poskytnout komplexní nabídku zahradnických služeb vysoké kvality s přihlédnutím ke specifickým požadavkům zákazníků. Zpočátku se firma ubírala pouze cestou pěstování a prodeje rostlin. Postupem  času nabízí nové služby jako návrhy a realizace zahrad, rozvoz nakoupeného zboží, poradenská činnost, údržba zahrad, pokládání travních koberců, instalace automatických závlahových systémů apod. Naleznete zde nejen rosliny, ale všem, co souvisí se závlahou.

ZAHRADNICTVÍ JULIÁNOV

  • V zahradnictví  v Juliánově naleznete široký výběr okrasných rostlin, jak na zahradu, tak i do bytu, bylinek, řezaných květin, ovocných stromů a keřů. Najdete zde vše, co budete při pěstování rostlin potřebovat – substráty, hnojiva, postřiky, nářadí a mnohé další zahrádkářské potřeby. Zabýváme se i výrobou rozličných květinových vazeb.
  • Firma Nekolný provozuje zahradnickou prodejnu v areálu tradičního zahradnictví U Mašků v Brně Králově Poli na Božetěchově ulici č.10, jež fungovalo od třicátých let minulého století.
  • Pěstební plochy se rozprostírají na 2250 m2, prodejní plocha zahrnuje 450 m2 zastřešených a 2000 m2 venkovních. V areálu zahradnictví je zajištěno parkování pro zákazníky.