Nová otevírací doba v Praze:

Po - Pá 8:00 - 16:30

So, Ne, Sv.: Zavřeno

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Tým
 

Zahradní jezírka Small Lake je tým lidí, kteří se již čtrnáctou sezónu zabývají prodejem a realizacemi zahradních jezírek a závlahových systémů té nejvyšší kvality.

Zabýváme se výstavbou a opravou nefunkčních zahradních jezírek, koupacích jezírek a KOI jezírek. Mimo klasická koupací jezírka budujeme zahradní jezírka pro ryby, které podle nás do zahradního jezírka rozhodně patří. Dále realizujeme projekty a instalace filtračních systémů pro zahradní jezírka, izolace jezírek a nádrží a ČOV. Zabýváme se i realizacemi vodních nádrží pro zasněžování, projekcí a návrhy drenáží, čerpacích stanic, závlahových systémů, instalace automatických zavlažovacích systémů pro zahrady, sportovní a komerční plochy, zahradní rozvody vody a kompletní servisní služby s tím spojené. Od vzniku společnosti jsme zrealizovali více jak 800 projektů po celé ČR, SR a v Rakousku v řádu 50 mil Kč. Provozujeme kamennou prodejnu jezírek v Brně a v Praze a internetový obchod s kompletním sortimentem pro zahradní jezírka, kde si můžete veškeré zboží detailně osahat, prohlédnout, zkontrolovat a také zakoupit. Při této příležitosti se můžete poradit s odborníky na zahradní jezírka přímo na naší prodejně. Dokážeme Vám splnit jakékoliv přání co se týče vody v zahradě, děláme to s chutí a hlavně nás to baví!

Prohlédněte si naše realizace zahradních jezírek!

Naše firma má aktuálně 18 stálých zaměstnanců starajících se o celkový chod firmy na pobočkách v Brně a Praze. V sezóně přibíráme další pracovníky pro zvládnutí objemu zakázek na realizace zahradních jezírek, závlah a prodejů sortimentů pro již postavená zahradní jezírka nebo pro jejich probíhající stavbu. Více jak 90% zboží máme skladem na prodejně, a proto si jej můžete okamžitě vyzvednout!

Prohlédněte si naši kompletní nabídku sortimentů na eshop - zahradní jezírka!

2019

Tento rok byl ve znamení inovací a změn. Po vzoru jezírkového webu jsme předělali i náš závlahový www.zavlazovaci-systemy.net. Rozhodli jsme se přejít na účetní software Pohoda, se kterým jsme weby propojili. Mělo by nám to ulehčit práci a Vám, zákazníkům, přinést online stav skladu na každé z poboček, aby se již nestávalo, že si něco objednáte a ono to třeba není. Přišlo k nám také plno nových šikovných lidí, kteří jsou připraveni Vám s jakýmkoliv přáním pomoci. Na konci roku jsme našim realizátorům ještě přikoupili nějakou techniku, aby se nadřeli alespoň trošku méně:). Velice příjemným překvapením pro nás bylo stříbrné ocenění "Závlahář roku 2019" za Čechy pro naši pražskou pobočku. V Brně jsme taky nezaháleli a  pro letošek máme zlato! Toto ocenění "Závlahář roku 2019" nás utvrdilo v tom, že to co děláme, děláme dobře. V Praze došlo k významným stavebním úpravám, které by měly zjednodušit operování se skladovými zásobami. Modernizací prošly i prodejní prostory, které byly doplněny o nové regály a police. Podařilo se nám také stabilizovat divizi "servis" a pro rok 2020 jsme plně připraveni tuhle činnost nabízet většímu množství zákazníků. Pronajali jsme si větší prostory v našem areálu a nadále se chystáme zlepšovat služby pro naše zákazníky.
 

2018

V Praze jsme se již napevno zabydleli, poptávka po našich službách nás mile překvapila a předčila všechna naše očekávání. Došlo k navýšení personálního stavu na dvě realizační skupiny. K větším stavebním úpravám došlo i na vnějších prodejních prostorách, konkrétně stavba vzorového jezírka s gravitační filtrací. V průběhu roku vznikl nový web  www.zahradnijezirka.net s cílem více se odlišit od ostatních. Na našich stránkách najdete unikátní texty s radami jak na to, jak co použít i tipy na správnou údržbu. Všechny tyto informace vychází z naší praxe a věříme tomu, že i Vám budou dobře sloužit. I nadále se snažíme na obou pobočkách rozšiřovat sortiment a zlepšovat služby, aby všichni naši zákazníci odcházeli spokojeni. 
 

2017

Tento rok jsme do toho šlápli naplno. Na jaře se nám podařilo sehnat nové obchodní prostory v Praze - západ, obec Vestec. Nově tady vznikla pražská pobočka vystupující pod jménem Small Lake Praha, s.r.o., je to významný okamžik protože díky této pobočce dokážeme uspokojit potřeby a poptávky zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Hned ze startu je tu k dispozici prodejna s výdejním místem eshopu, chybět nesmí ani široká nabídka okrasných ryb a realizační skupina, které se díky návalu poptávek celý rok nezastavila. Velké plány máme i se servisním oddělením, na které jsou naši zákazníci v Brně již zvyklí a funguje velmi dobře.
V Brně jsme také neusnuli na vavřínech. V zimě došlo k posílení teamu jak na prodejně, tak na realizacích. Přestavěli jsme prodejnu a dodělali před prodejnou malé okrasné plastové jezírko jako inspiraci jak by mohlo vypadat, zároveň jsme postavili mini moderní jezírko s fontánou a šlapáky pro demonstraci moderního směru stavění, který se k nám dere ze zahraničí.
V realizačním oddělení jsme přibrali nového servisního technika pro uspokojení potřeb poptávek servisu od našich zákazníků. Pro tento rok si dáváme za cíl stabilizaci Pražské pobočky a běhu v Brně. Na rok 2018 opět plánujeme investice především do realizací, abychom podpořili naše pracovníky kvalitní technikou pro usnadnění práce. Chceme se vrhnout také na zavedení nových systémů pro usnadnění práce a modernizaci eshopů tak ať odpovídají dnešním standardům.
Zlaté ocenění z loňského roku jsme pro rok 2017 obhájili , plaketu "Závlahář roku 2017" máme v kapse.

2016

Další zlomový rok. Po zabydlení se v nových prostorech na ulici Kaštanová v Brněnských Ivanovicích jsme přes zimu nelenili a připravili pro naše zákazníky opět pár novinek. Mezi hlavní patří rozšíření venkovních prodejních prostor. Došlo také k navýšení počtu kádí pro ryby a tím se nám povedlo opět rozšířit naši nabídku, aktuálně v sezóně nabízíme KOI kapry, které Vám dovážíme přímo z Japonska, dále pak české KOI kapry, jesetery ruské, hvězdnaté, sibiřské a malé, nechybí ani albín, bestěr, vyza velká, kaprovec čínský, veslonos americký, karásci jak zlatí, citronový tak schubunkin, ostroretky, jesen zlatý, závojnatky a další, čímž jsme dosáhli nejvyšší nabídky okrasných a jezírkových ryb na jižní Moravě. 
Pro velký zájem se nám také podařilo naskladnit velké plachty folií pro izolace jezírek. Snažíme se zkvalitňovat i služby, zavádíme skladový systém, k tomuto účelu jsme jednotlivých realizačním skupinám dokoupili mobilní skladovací jednotky, změny probíhají na eshopu a soudě z reakcí našich zákazníků a počtu objednávek jsou především vítané. 
Největší krok nás však ještě čeká, hledáme vhodné prostory pro novou prodejnu v Praze a chceme tam také založit realizační skupinu tak, aby i zákazníci z Prahy mohli využívat našich zkušeností a kvalitního servisu.  
Mezi nejhezčí reference roku patří pokračování izolace nádrže v Čeladné, jezírko u hotelu Celnice v Břeclavi - především určené pro ukládku ryb, koupací jezírko 250m2 u nádherné roubenky s top technologii v Kersku za Prahoujezírko speciálně pro KOI kapry s roubenkou v Pozořicích, dodávka závlahového systému pro Cyrilometodějskou církevní základní školu Brno Lerchova a další. Naše společnost obdržela poprvé v historii v konkurenci stovek firem prestižní ocenění "Závlahář roku 2016".  
I díky ostatním nádherným jezírkům a závlahám se nám povedlo navýšit obrat firmy o více než 2 mil Kč na 9 mil Kč
A co plány na rok 2017? Rádi bychom pro Vás udělali moderní koupací jezírko v areálu firmy na Kaštanové, přestavby budou probíhat také na prodejně kde chceme zrealizovat ukázkové zapojení filtrace pro jednotlivé typy zapojení, rozšíříme prodejní plochu a již teď se věnujeme výběru nových jezírkových miláčků, kteří budou od března plavat v našich kádích pro vaše jezírko.

2015

Tato sezona byla zatím nejnáročnější, v zimě a části jara jsme pro naše zákazníky postavili úplně novou prodejnu na "zelené louce" na ulici Kaštanová. Nově u nás najdete na vnitřních a venkovních plochách o rozloze 700 m2 kompletní sortiment pro stavbu a údržbu zahradního jezírka. Rozšířili jsme i venkovní prodej jezírkových ryb a všeho s tím spojeného. Okrasné jezírko má objem 55 m3 s hloubkou 2,5 m. U prodejny Small Lake je parkoviště pro 30 aut, díky jehož rozloze můžete pohodlně zaparkovat. Kupujeme minibagr. Do obchodu přišli noví lidé a opět se potvrdilo, že vybrat vhodné spolupracovníky s nadšením pro obor je velmi náročné. Do Vašich zahradních jezírek jsme dovezli krásné KOI kapry přímo z Japonska od předních chovatelů, o které byl po karanténě velký zájem. 
Aktuálně ročně realizujeme kolem 25 nových zahradních jezírek, 30 filtrací k nefunkčním zahradním jezírkům a 50 závlahových systémů.
Top reference tohoto roku jsou Hotel Kraví hora, jako čtvrtá firma v pořadí jsme jim upravili jezírko a filtraci tak, aby vše fungovalo jak má. Pro Mendelovu univerzitu jsme postavili okrasné jezírko přímo v areálu školy v Lednici v rámci akce "Labyrint zahrad". Udělali jsme závlahu středoevropského vědeckého institutu CEITEC a nově zavlažujeme také hřbitov v Hodoníně, pension v Hruškách. Mimo jiné jsme provedli přístavbu závlahy na Biotopu v Horních Heršpicích a ke konci roku jsme zaizolovali část nádrže pro zasněžování v Čeladné.

2014

Opět zvětšujeme prodejní plochu, vnitřní prostory se rozrostly ze 70 m2 na 140 m2, dále jsou pak venkovní plochy s okrasným jezírkem 30 m3. Zima byla ve znamení přestavby interieru prodejny a přikoupení kádí pro jezírkové ryby.

2013

Zima byla ve znamení stěhování prodejny do nových prostor v Brně Slatině. Nový areál umožňuje realizaci zahradního jezírka, kde si můžete nejlépe prohlédnout naši práci. Díky vypětí sil všech pracovníků se vše stihlo již na březen. Začátkem sezony jsme přikoupili malou dodávku, která slouží především pro servisní služby k údržbě jezírek.

2012

Vyslyšeli jsme volání našich zákazníků a otevíráme garážovou prodejnu v Židenicích, je to sice hodně malé - jen 15 m2, ale základní sortiment se nám daří držet skladem.

2011

Pronajímáme si sklad, pro navýšení objemu zakázek rozšiřujeme tým lidí na realizacích na dvě montážní skupiny.

2010

Na nových stránkách jsme vybudovali e-shop s potřebami pro realizaci a údržbu zahradních jezírek. Přikupujeme druhý dodávkový automobil.

2009

V sezoně opět pokračujeme ve stavbě jezírek a nově i závlahových systému. V létě jsme úspěšně odpromovali!

2008

V sezóně stavíme další okrasná a koupací jezírka, na konci roku jsme zrealizovali první závlahový systém malé zahrádky.

2007

V zimě kupujeme první dodávkový automobil, postupně jej vybavujeme potřebným nářadím a vrháme se na první realizace zahradních jezírek. První rok se zrealizovalo 7 jezírek a z toho i první koupací jezírko.

2006

Díky konkurenční firmě, která nedokázala dokončit stavbu dvou zahradních jezírek a tato úloha zbyla na nás, jsme na podzim roku 2006 založili firmu Small Lake - podnikáme při studiu.

Tým