Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kariéra

Hledáme do svého týmu na prodejně nového kolegu na HPP.

Zahradní jezírka Small Lake je specialista na zahradní jezírka a závlahy a jejich kompletní realizace.

Provozujeme specializovaný eshop s odběrným místem v kamenné prodejně jezírek v Brně a Praze.

Požadujeme:

  • komunikativnost a flexibilita

  • manuální zručnost a vztah k rybám a jezírkům

  • technické myšlení výhodou

  • uživatelská znalost práce na počítači

  • chuť učit se novým věcem

  • smysl pro týmovou práci

  • zodpovědnost

  • samostatnost

  • pěčlivost

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici, nebo s našim sortimentem vítána

Nabízíme:

  • zámezí stabilní zavedené firmy s 12 letou tradicí

  • příjemný mladý kolektiv

  • zaškolení v zajímavém netradičním sortimentu vztahujícím se k prodeji a realizacím zahradních jezírek a závlah

  • zajímavé finanční ohodnocení – vícesložkové odměňování: fix, bonusy, provize

  • 4 týdny dovolené + 3 dny sick day

  • zaměstnanecké benefity

Náplň práce:

  • péče o zákazníky na prodejně – přímý prodej produktů a ryb

  • poradenství zákazníkům

  • zajištění odesílání eshopových objednávek

  • péče o areál prodejny a ryby

  • zodpovědnost za skladové hospodářství

Datum nástupu dle dohody, nebo možností uchazeče.

V případě zájmu zašlete životopis na: info@zahradnijezirka.net,

nebo na adresu firmy: Small lake Kaštanová 64, 62000 Brno,

tel.: 773794786 nebo 778403576