Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kariéra

Rádi byste se stali členem našeho týmu a aktuálně nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici? Neváhejte nás i přesto kontaktovat, společně se zasláním Vašeho životopisu. Napište nám o jakou pozici byste měli zájem, případně Vaše přednosti, které bychom mohli využít :-)

Realizace zahradních jezírek a závlahových systémů - brigádně nebo HPP

  • Pracovní náplň:
    • pomocné práce při výstavbě zahradních jezírek - výkopové práce, úpravy terénů, příprava stavebního materiálu, usazování kamenů a oblázků, pokládka folií a geotextilií, výsadba rostlin, zapojování techniky
    • montáž závlahových systémů - přípravné a výkopové práce, pokládka potrubí a připojení postřikovačů, zapojování závlahových systémů a komponentů
  • Požadujeme:
    • manuální a technická zručnost
    • řidičský průkaz sk.B podmínkou
    • chuť učit se nové věci a naslouchat
    • spolehlivost a dochvilnost
    • flexibilita
    • selský rozum

  • Co bude výhodou:
    • zkušenosti v oboru, případně základní stavařské znalosti

  • Nabízíme:
    • kompletně Vás zaškolíme na veškerou práci
    • práce v zavedené a stabilní firmě
    • částečně flexibilní pracovní doba
    • platové ohodnocení - 130+ Kč/hod ČISTÉHO

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED :-)

V případě zájmu zašlete Váš životopis na: realizace@smalllake.cz,
nebo na adresu firmy: Small lake Kaštanová 64, 62000 Brno
nebo volejte na tel.: +420 778 882 833

Kolega/kolegyně na naši kamennou prodejnu v Brně - HPP

    • komunikativnost a příjemné vystupování
    • manuální zručnost a vztah k rybám a vodě
    • technické myšlení výhodou
    • uživatelská znalost práce na počítači
    • chuť učit se novým věcem
    • smysl pro týmovou práci
    • zodpovědnost
    • samostatnost a pečlivost
    • předchozí zkušenosti na obdobné pozici, nebo s našim sortimentem vítána

  • Nabízíme:
    • zázemí stabilní zavedené firmy s 14-ti letou tradicí
    • příjemný mladý kolektiv
    • zaškolení v zajímavém netradičním sortimentu vztahujícím se k prodeji a realizacím zahradních jezírek a závlah
    • zajímavé finanční ohodnocení – vícesložkové odměňování: fix, bonusy, provize
    • 4 týdny dovolené + 3 dny sick day
    • zaměstnanecké benefity

  • ​Náplň práce:
    • péče o zákazníky na prodejně – přímý prodej produktů a ryb
    • poradenství zákazníkům
    • péče o areál prodejny a ryby
    • zodpovědnost za skladové hospodářství

DATUM NÁSTUPU DLE DOHODY, NEBO MOŽNOSTÍ UCHAZEČE.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na: info@smalllake.cz,
nebo volejte na tel.: +420 773 974 786