Plastová zahradní jezírka

Plastová zahradní jezírka se osvědčí nejčastěji na malé zahrádce a nebo tam , kde se majiteli nechce svařovat folie. Jejich montáž je jednoduchá, vydrží Vám dlouhá léta a na výběr jsou různé objemy a tvary tak, aby si vybral opravdu každý!

Hotová plastová a laminátová jezírka jsou již hotové malé nádrže na vodu, vyrábějí se v různých velikostech od menších plastových jezírek 150-500l až po velké hotové plastové zahradní jezírka 750-1000 litrů.

Všechny plastová jezírka zakoupené u nás si můžete vyzvednout osobně na kamenné prodejně v Brně nebo nechat zaslat přes spediční firmu. Pro plastové jezírko stačí pouze vykopat díru odpovídající velikosti, poté hotové plastové jezírko usadíte a poté postupně napouštíte a obsypáváte zvenčí. Jedná se o nejjednodušší a přitom funkční nádrže na vodu, plastové zahradní jezírko se vejde i na nejmenší zahradu.

Níže si můžete vybrat z naší nabídky hotových plastových jezírek, která jsou vyrobena z odolného polyethylenu. Plastová jezírka Oase jsou zárukou kvality a mají dlouhou životnost. V nabídce jsou plastová jezírka o velikostech 150 l, 250 l, 500 l, 750 l a 1000 l. S výběrem Vám rádi poradíme. Pokud si budete přát může vám provést kompletní instalaci zahradního plastového jezírka. Pro více informací na kontaktujte telefonicky nebo více informací přímo na naši prodejně jezírek v Brně. Budeme se těšit.

V případě, že si budete pořizovat plastové zahradní jezírko, promyslete si, zdali nebudete potřebovat i filtrace jezírek, či čerpadla.

Filtr produktů

Cena: od do

Řazení

Produkty