Hobby provedení s čerpadlem v jezírku

Zde se nabízí 2 varianty řešení. První variantou jsou filtrační sety od firmy Pontec, které jsou vhodné pro jezírka do objemu 4 m3. Druhou variantou jsou svařené filtry ze šedého polypropylenu, které fungují již na větší jezírka.

Filtrační sety

Máte opravdu malé jezírko? Obsah jezírka zhruba do 4m3? Pak jsou filtrační sady od firmy Pontec určeny právě pro vás. Velmi malé a zároveň kompaktní jezírkové sety, které jsou vhodné především pro malá zahradní jezírka. Jsou vyráběny v provedení průtokového filtru nebo tlakového filtru. Výhody jsou především na straně tlakového filtru, když voda z filtru vytéká pod tlakem, je tak možné hadici vyvést i mírně do kopce. Můžete tak mít plně funkční kaskádu. Čištění filtru je velmi jednoduché a nezabere příliš času. Jezírkový set je kompletní, obsahuje filtr, zabudovanou UV lampu, malé čerpadýlko a hadici. Ideální jezírková filtrace k malým jezírkům do 5m³ vody, všechny druhy nabízíme skladem i u nás na kamenné prodejně v Brně.

Filtry z polypropylenu

Toto provedení filtrů je vyráběné ze silnostěnného plastové plátu, který se skládá k sobě a pomocí horkého plastu svařuje k sobě. Jsme tak schopni vyrobit libovolný tvar a navrhnout vám tak filtraci, kde bude přesně pro vás. Jedinou nevýhodou oproti Tripondům co se týče zpracování je ten, že nedovedeme zhotovit vortex neboli odstředivku. Na výrobek poskytujeme standrdní 2 letou záruku, namontovali jsme jich již mnoho a fungují výborně.

Filtr produktů

Cena: od do

Řazení

Produkty